Заліщицька міська рада повідомила сумну новину про загибель захисника України Івана Гулея в Харківській області. Спільнота зі скорботою вшановує пам’ять героя.

Захисник України Іван Гулей віддав життя на фронті

Трагічна звістка, яка знову сколихнула усю Заліщицьку громаду! 13 жовтня 2023 року виконуючи бойове завдання в районі населеного пункту Першотравневе Куп’янського району Харківської області загинув захисник України уродженець м. Заліщики – Іван Гулей (1981р.н.).

Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини, та нехай добрий, світлий спомин про покійного захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, друзів, усіх, хто знав його, любив та шанував.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Останні роки життя Іван проживав на Львівщині. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Захисника! Сумуємо разом із вами, низько схиляємо голови у скорботі. Нехай душа загиблого захисника знайде вічний спокій… Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях! Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав рідну Україну і кожного з нас!

Чин похорону Героя відбудеться на Львівщині у с.Чайковичі Самбірського району.