Кривава війна на сході України продовжує приносити скорботні вісті та втрати. 25 липня 2023 року під час виконання бойового завдання загинув військовий з Тернопільщини, Юрій Летняк.

Загибель героя на фронті: Відданість, мужність та скорботні втрати

Звістка про трагічну подію стала шокуючим ударом для громади Великі Бірки, де проживав загиблий. Мешканці селища з тривогою зустріли повідомлення на Facebook-сторінці Великобірківської селищної ради.

“І знову надійшла чергова жахлива звістка до Великобірківської громади. Під час виконання бойового завдання на сході України 25 липня 2023 року загинув мешканець смт Великі Бірки Юрій ЛЕТНЯК. Селищний голова та весь колектив Великобірківської селищної ради приносить співчуття рідним та знайомим загиблого. Вічна слава українському герою, який захищав Батьківщину ще з 2014 року, пожертвувавши найдорощим – власним життям. Вічна пам’ять Герою… Інформацію щодо зустрічі тіла та поховання загиблого, повідомимо згодом”, – йдеться у повідомленні.

Юрій Летняк був справжнім героєм, який служив українській армії з 2014 року і безстрашно стояв на захисті своєї Батьківщини. Його відданість та жертовність в обороні країни слугували прикладом для багатьох інших військовослужбовців.

Смерть Юрія Летняка – це глибока втрата для всієї країни, а особливо для рідних та близьких, які втратили свою дорогу людину. Загиблий залишиться в пам’яті не лише своїх рідних, але й всієї спільноти, яка завжди пам’ятатиме його мужність та відданість ідеалам.

Ми сумуємо і разом з близькими Юрія Летняка співчуваємо у важку годину. Нехай земля йому буде пухом, а його подвиг завжди залишатиметься символом сили та мужності відданої Батьківщині.

Деталі щодо поховання загиблого будуть повідомлені пізніше. Пам’ятаймо про тих, хто ризикує життям на фронті, захищаючи нашу країну, та підтримаймо їх родини в цей складний час. Ці герої заслуговують нашої вдячності та підтримки.