Місто Тернопіль знову засумувало через важку втрату – загибель військового Сусленка Віталія Сергійовича на Сході. Мер міста висловив щирі співчуття рідним та близьким героя, який став справжнім символом відваги та самопожертви. Ця втрата болісна для всієї України, але Віталій Сусленко завжди залишиться в пам’яті як герой та патріот.

Віталій Сусленко віддав своє життя за мир та свободу України

Тернополі знову застогнали серця після трагічної звістки про загибель нашого сина і захисника – військового Сусленко Віталія Сергійовича. Він віддав своє життя за мир та свободу нашої країни, боронячи її на Сході.

Міський голова Сергій Надал із скорботою повідомив про цю важку втрату для міста та всієї України. Мер висловив щирі співчуття рідним та близьким героя, чий життєвий шлях припинився на полі бою в Луганській області.

Сусленко Віталій Сергійович – справжній герой, який поклав своє життя на вівтар України. Його мужність та самопожертва на полі бою заслуговують на повне визнання та подяку. Ця втрата стала болісною для багатьох людей, які цінують та поважають тих, хто віддає своє життя за свою країну.

Важко уявити, який біль переживають рідні та близькі Віталія Сусленка. Вони втратили свого сина, брата, друга та захисника, але мають знати, що він завжди залишиться в наших серцях та пам’яті, як справжній герой та патріот.

Ми всі повинні поважати та шанувати тих, хто поліг на полі бою за нас, за Україну, за нашу мову, церкву, націю! Вічна пам’ять – Слава герою!