Сьогодні у Зборові зустрічатимуть загиблого земляка. Про це у Фейсбуці повідомив секретар Зборівської міськради Олександр Парацій.

“Шановні Зборівчани! Прошу Вас вийти на центральну вулицю міста і зустріти тіло загиблого Степана.

Нагадую що під час виконання бойового завдання загинув ГОЛОВАЦЬКИЙ Степан Зіновійович, 1973 року народження, житель хутора Корчунок, Зборівської громади. У 2009 році Головацький С. З. закінчив Золочівський коледж Львівського національного аграрного університету. З 2002 року працював у коледжі майстром виробничого навчання. Серед колег по роботі користувався авторитетом.

У 2009 році страшна недуга забрала його дружину.

9 березня був мобілізований до лав ЗСУ. Степан Зіновійович за час проходження військової служби сумлінно виконував службові обов’язки, з почуттям високої особистої відповідальності брався за доручену справу.

У загиблого залишились два сини Роман та Назар, сестри та брат. Низько схиляємо голови у глибокій скорботі.

Висловлюємо щире співчуття рідним та близьким воїна, який заплатив життям за мир та спокій на вільній українській землі, за кожного з нас. Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати батька, брата, колеги по роботі. Світла пам’ять про Героя завжди житиме серед нас. Герої не вмирають! Світла пам’ять Герою”, – написав Парацій.