Приєднайтеся до нас у спільній молитві та подяці 3 лютого 2024 року, коли Митрополит Київський і всієї України, Предстоятель УПЦ (ПЦУ) – Епіфаній, святкує своє 45-річчя. Цей святковий момент об’єднає нас в спільній радості, вірі та благодарності за його важливе служіння.

Урочиста молитва та подяка за великого духовного лідера Православної Церкви України

Дорогі брати і сестри,

З великою радістю анонсуємо наближення величної події – 3 лютого 2024 року, святковий момент у православній родині Української Церкви, наш духовний лідер, Митрополит Київський і всієї України, Предстоятель Української Православної Церкви (Православної Церкви України) Епіфаній, молитовно відзначатиме свій ювілей: 45-річчя від народження.

Цей день стане не лише святом народження глави і духовного провідника, але й часом спільної молитви, урочистим моментом в єднанні перед Господом за нашого духовного лідера. Запрошуємо вас приєднатися до нас в цьому святковому струмочку, де сповнені надією, вірою та любов’ю, будемо вдячні Богу за те, що він послав нам таку без перебільшення значущу історичну постать – мудрого і благословенного Предстоятеля Помісної Церкви.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Нехай цей день буде наповнений світлом духовності та внутрішньої радості. Приєднаємося разом у спільній молитві за здоров’я, духовну твердість та благословення для Київського Митрополита Епіфанія. Спільно ми піднесемо свої серця та душі в урочистій подяці за Його служіння та вірність українському народу.

Нехай Божа благодать освітлює нашу православну спільноту в цей святковий час, а наші молитви несуть радість та справедливий мир Україні за яку щоденно та посилено молиться Його Блаженство Епіфаній з братією та духовенством нашої Святої Церкви України.

З щирістю та любов’ю у Христі!