2 лютого 2024 року, архієпископ Тернопільський Тихон Петранюк очолив святкову Літургію у кафедральному соборі Різдва Христового, де віряни об’єднались у спільних молитвах та отримали духовне збагачення від владики.

Владика Тихон Петранюк провів урочисту службу з нагоди Стрітення Господнього, звертаючись до вірян із посланням любові та євангельської віри

Святкова Літургія з Архієпископом Тихоном в Тернопільському Соборі: День Стрітення 2024

У теплій аурі Стрітення Господнього, 2 лютого 2024 року Божого, архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон Петранюк, у співслужінні духовенства, урочисто звершив Божественну літургію в кафедральному соборі Різдва Христового (Зеленій Церкві) м. Тернополя.

В ході богослужіння особливо палко підносились молитви за благополуччя України, воїнів-захисників країни та весь багатостраждальний український народ. Після читання Євангелія, архіпастир поділився мудрими роздумами, щодо прочитаного з Євангелія, закликаючи вірян жити відповідно до християнських цінностей та завжди бути готовими до зустрічі з Христом.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Особливо вразило те, як архієпископ Тихон закликав вірян до активної участі в духовному житті та до втілення євангельських принципів у повсякденному житті церкви і дому. На завершення літургії, владика Тихон освятив свічки, що були принесені вірянами, та щедро привітав присутніх із святом огортаючи батьківською любов’ю.

Це святкове богослужіння стало важливою подією для православних вірян Тернополя, де вони не лише молилися за добробут та мир, але й отримали благословіння від архієпископа Тихона, який провів їх через історію та сучасність цього великого християнського свята.