Свято-Троїцький Духовний Центр у Тернополі зазвучав під час урочистого богослужіння, присвяченого 4-й неділі після П’ятдесятниці та пам’яті апостола Юди. Віряни зібралися, щоб поділитися молитвою, співом та вірою, нагадуючи один одному про важливість єдності, милосердя та будівництва Церкви на основі Божої любові. Після богослужіння віряни вийшли з храму зі сповненими серцями та прагненням розповісти про Божу любов усім, хто їх оточує.

Віряни відчули в молитві присутність Божу та сповнені святого полум’я під час 4-ї неділі після П’ятдесятниці

Урочиста атмосфера проникла у кожен куток Свято-Троїцького Духовного Центру в місті Тернополі під час 4-ї неділі після П’ятдесятниці. Цей день був особливим для вірян, адже на цю неділю припадає пам’ять апостола Юди, брата Господнього по плоті.

Вранці, коли сонце ще тільки зійшло на небосхилі, віряни зібралися у святій храмовій спільноті, щоб зустріти цю благодатну неділю. Початок богослужіння був урочистим та наповненим духовним світлом свічок та лампад. Українські мелодії хору змішувалися з молитвами та псалмами, наповнюючи серця вірян величчю та поклонінням.

Слово Боже, прочитане на цьому богослужінні, нагадало присутнім про життєвий шлях апостола Юди та його послання до першохристиянської громади. Апостол Юда, брат самого Ісуса Христа, залишив по собі свідчення про Божу милість та закликав вірян до підтримки віри, до відрізнення добра від зла та до будівництва церкви на фундаменті любові.

Після Літургії було звершено молитву за вірних та прославлено ім’я Господа у спільній молитві. Віряни зібралися біля престолу, щоб зазнати милості та благословіння від Всевишнього. Із відчуттям спокою та умиротворення в серцях, вони вийшли з храму, наділені святою силою та присутністю Божою.

Ця 4-та неділя після П’ятдесятниці стала дороговказом для вірян у Свято-Троїцькому Духовному Центрі м.Тернополя. Вона нагадала кожному про важливість єдності, милосердя та будівництва Церкви на основі Божої любові. Віряни залишили цей храм зі сповненими серцями та бажанням поділитися Божою любов’ю з усіма, хто їх оточує.

Нехай благословення Господа супроводжує кожного вірянина, хай присутність Божа пробуджує в серцях мир, спокій та любов. Віримо, що спільнота у Свято-Троїцькому Духовному Центрі буде продовжувати свою духовну подорож, насичену вірою та благодаттю Божою.

Вітаємо всіх зі святою неділею та бажаємо, щоб Господь завжди благословляв вас миром, спокоєм та Своєю присутністю!

Джерело: Духовний центр на честь Князя Данила Галицького