Кожна людина має єдину невід’ємну власність – життя. І кожному дано право розпорядитися ним. Але знаходить щастя той, хто живе для інших. Творити добро… безкорисливо і вбачати в цьому діянні сенс життя. Ти потрібен, приносиш користь, подав руку тому, хто цього потребує.

Фонд пам’яті Блаженнійшого Митрополита Мефодія не може залишатися осторонь. Духівник Фонду отець Роман Будзинський та куратор соціально-благодійного відділу Андрій Палцан до Міжнародного дня захисту дітей 3 червня 2016 року взяли участь у регіональному публічному благодійному проекті «ЛЮДИНА-МЕЦЕНАТ 2016 РОКУ «З ВІРОЮ І НАДІЄЮ».

Акція почалась з оголошення молитви Духівником Фонду митрофорним протоієреєм отцем Романом і всіма присутніми, надалі у своєму зверненні до учасників отець Роман Будзинський особливо наголосив на необхідності не на словах, а на ділі, разом та систематично провадити злагоджену роботу в напрямку виховання, навчання і підтримки обдарованих та талановитих дітей, особливо діток, позбавлених батьківського тепла та любові!