Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет зустрівся із воїнами 118 бригади Збройних Сил, вручивши нагороди та подарувавши благословення. Учасники зустрічі висловили подяку за підтримку та молитви, а Патріарх висловив вдячність за їх самовідданість у захисті незалежності України.

У резиденції Патріарха Філарета, військовослужбовці отримали нагороди та благословення.

25 січня 2024 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у своїй резиденції зустрівся з військовослужбовцями 118 окремої механізованої бригади Збройних Сил України.

Воїни привітали Патріарха Філарета з 95-літтям від дня народження, подякували за молитви і підтримку та подарували Святійшому прапор своєї бригади і квіти.

Під час зустрічі Патріарх Філарет за самовідданий захист незалежності та територіальної цілісності нашої держави відзначив воїнів церковними нагородами.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

«Ми дякуємо вам за подвиг. Завдяки вам та вашим побратимам, нашим захисникам, є і буде вільна незалежна Україна. На фронті ви постійно ризикуєте своїм життям і являєте любов до свого народу, а любов живе вічно і завжди перемагає. Своїм служінням ви виконуєте головну заповідь Божу – про любов до Бога і ближніх. Бог бачить ваші подвиги і подасть нагороду – благословенне життя тут, на землі, і у вічності – блаженство» – сказав Святійший Патріарх Філарет.

Наприкінці зустрічі Патріарх благословив воїнів і подарував на згадку видання Київської патріархії, зокрема, «Молитовник для воїна».