Знакова дата в житті Церкви – 88 років Блаженнішому митрополиту Володимирові. Його життєвий шлях призначений світити як зразок віри та безмежної любові.

Джерело надії та духовного вдосконалення для вірян

Блаженний Життєвий Шлях: 88 років Митрополиту Володимиру

23 листопада 2023 року виповнилося б неймовірне віком 88 років Блаженнішому Володимирові, митрополиту Київському та всієї України. Його життєвий шлях – це невичерпне джерело віри, любові та мудрості для вірян.

Митрополит Володимир, визнаний справжнім пастирем Христової Церкви, залишив щедре зерно віри, надії та любові у серцях тих, хто мав змогу спілкуватися з ним особисто. Кожен, хто переступав поріг його кабінету, храму чи митрополії – відчував увагу та любов, просту людську архієрея. Він вірив у те, що в кожній людині можна побачити образ і подобу Божу, і це вірування робило його взірцем для наслідування.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Митрополит, завжди спрямовуючи свою увагу на добро, переконував, що саме добро породжує добро. Його життя – це приклад відданості вірі, доброти та милосердя.

Зараз, коли він залишив цей світ, в наших серцях триває вічна та вдячна пам’ять про Його Блаженство митрополита Володимира. Його служіння, його наставницькі слова та невичерпна любов до людей лишається цілющим джерелом натхнення для нас.

Пам’ятаємо Вас, дорогий наш Владико! Ваша духовна спадщина триває, а Ваша любов залишається навіки в наших серцях.