На Тернопільщині поховали бійця Івана Вовну. Він був єдиною дитиною у сім’ї, батькам важко знайти розраду. Юнака поховали у рідному селі Чернилівка. Юнак служив у морській піхоті.

“Серце щемить, бачачи розпач і сльози батьків, які хоронили свого єдиного і довгоочікуваного сина. З розповідей друзів Іван був дуже щирий та життєлюбний, особливо відзначався своєю добротою. Завжди усміхнений, завжди готовий прийти на допомогу. Важливим є той факт, що Іван загинув героїчною смертю, про що зазначалося в рапорті керівництва морської піхоти”, – інформує Підволочиська ОТГ.

“Ніхто більшої любові не має над ту, як хто свою душу поклав би за друзів своїх”. (Ів.15,13) – саме цей уривок на похороні зачитав отець Михайло, декан Підволочиського деканату Тернопільсько-Зборівської Єпархії УГКЦ.

Батькам покійного на похороні було вручено “Пам’ятний лист на знак глибокої вдячності за жертовне служіння в лавах Збройних сил України” від головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

“Схиляємо низько голови перед відвагою Івана та щиро дякуємо батькам за добре виховання сина, який до останнього подиху зберіг вірність присязі українському народові ціною власного життя. Герої не вмирають!!! Пам’ять про мужній подвиг простого хлопця з ясними очима буде жити вічно!!!”, – йдеться в дописі Підволочиської сільради.