«Молимося, щоб Господь допомагав усім нам бути учнями апостола Андрія, щоб ми не були хулителями Бога, а прославляли Його своїми устами, справами та життям, тоді Боже благословення буде на нашій землі». Про це сказав Блаженніший Митрополит Онуфрій у своїй проповіді в день пам’яті апостола Андрія Первозванного, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

«Господь дав апостолам силу Святого Духа, яка наповнила їх кріпостю і мудрістю, і вони пішли світом проповідувати Христа розіп’ятого і воскреслого. Апостоли пішли у всі кінці землі, а апостол Андрій прийшов на нашу землю, в ті межі, де ми зараз з вами перебуваємо. Священна історія говорить про те, що святий апостол Андрій прийшов із проповіддю Дніпром догори і зупинився на Київських горах. Тоді Києва ще не було, і він поставив там Хрест, проповідував людям Христа, благословив це місце і сказав, що на ньому буде велике місто, в якому буде багато церков й у них прославлятиметься ім’я Боже», — нагадав Архіпастир.

За словами Його Блаженства, пророцтво апостола Андрія Первозванного виповнилося свого часу і насіння, яке він посіяв на ґрунті людських сердець на нашій землі, принесло плід стократ.

«Сьогодні наша земля наповнена людьми, які знають Бога, які шанують і прославляють Його», — зазначив він.

Оскільки напередодні одне загальноукраїнське ЗМІ показало програму, в якій звучали образи не лише на духовенство та вірян Церкви, а й на Бога, представлені у блюзнірській формі, то Блаженніший владика у своїй проповіді зазначив наступне: «Звичайно, сумно, що на цій землі, на якій прославляється Боже ім’я, пролунали слова з вуст деяких людей, які хулили Бога, публічно хулили Бога. Ці люди не є учнями та послідовниками апостола Андрія, вони є послідовниками князя темряви, який є богоборцем і хулителем Божим».

Першосвятитель наголосив, що «ми молитимемося за них, щоб Господь їм дав покаяння для спасіння, і щоб вони закрили свої уста і більше не вимовляли тих слів, якими вони хулять Бога, і ображають почуття віруючих людей».

«Ми молимося сьогодні, щоб Господь допомагав усім нам бути учнями апостола Андрія, щоб ми не були хулителями Бога, щоб ми прославляли Його своїми устами, своїми справами та своїм життям, тоді Боже благословення буде на нашій землі. І коли Господь покличе нас у вічність, ми будемо спроможні бути там, де і зараз перебуває святий апостол Андрій, який з усіма святими разом предстоїть Престолу Божому й прославляє єдиного в Трійці Бога» , — підсумував Митрополит Онуфрій.