Вчора у Полтаві відбулася ключова зустріч між начальником Полтавської обласної адміністрації, Філіпом Проніним, та Предстоятелем Православної Церкви України, Блаженнішим Митрополитом Епіфанієм. Обговорюючи актуальні теми, вони наголосили на важливості єдності українського народу в контексті боротьби за незалежність та визначили роль Полтавщини у гуманітарних питаннях переселенців та захисників.

Філіп Пронін та Блаженніший Митрополит Епіфаній обговорили єдність та гуманітарні питання в контексті боротьби за незалежність

Стратегічна Зустріч: Начальник Полтавської ОВА та Предстоятель ПЦУ Обговорили Значення Єдності

Учора, начальник Полтавської обласної адміністрації, Філіп Пронін, та Предстоятель Православної Церкви України, Блаженніший Митрополит Епіфаній, зустрілися в Полтаві перед важливою подією – Днем пам’яті преподобного Паїсія Величковського.

На зустрічі обговорювалися актуальні теми, зокрема значення єдності українського народу в боротьбі за незалежність. Філіп Пронін висловив переконаність у визначній ролі Полтавщини як тилової області у вирішенні гуманітарних питань переселенців та захисників.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

“Принагідно обговорили значення єдності українського народу в боротьбі за незалежність. Визначну роль Полтавщини як тилової області у вирішенні гуманітарних питань переселенців та захисників”, – підкреслив Пронін.

У Свято-Успенському кафедральному соборі заплановані тематичні заходи з нагоди Дня пам’яті преподобного Паїсія Величковського, що додасть урочистості та важливості цій вже значущій події.