Сталося це через повітряну тривогу, тому зустріч зі Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій були змушені почати у бомбосховищі.
Архієпископ Кентерберійський Джастін Велбі прибув до Києва з триденним візитом на знак солідарності з народом та церквами України.
«Народ України продемонстрував надзвичайну мужність перед обличчям незаконного, несправедливого і жорстокого вторгнення Росії. Цей візит має на меті продемонструвати солідарність з ним, оскільки він стикається з надзвичайно важкою зимою», — сказав архієпископ.
На зустріч з церковними лідерами та місцевими християнами в Києві Джастін Велбі прибув, щоб дізнатися, як «ми можемо продовжувати підтримувати їх в умовах триваючого спустошення, втрат і руйнувань, спричинених цією війною».
Він закликав християн Англіканської Церкви і всього світу продовжувати молитися за народ України.


Соц.медіа