У співчутті розповідається про загибель Сергія Романова, жителя села Горішня Вигнанка та відважного захисника України, який віддав своє життя на фронті. Сергій вирішив боротися за мир і свободу своєї країни, воюючи у штурмовому батальйоні. Його самопожертва та мужність стали прикладом для всіх українців. Втрата Сергія Романова є скорботною втратою для українського народу, а його героїчний подвиг завжди буде пам’ятатися.

Вшанування героя: Пам’ять про загибель Сергія Романова вічно житиме у серцях українського народу

Сумна звістка з фронту зворушила Тернопільщину, коли дізнались про втрату одного зі своїх синів. У бою з ворогом на Донеччині загинув відважний захисник рідної землі – Сергій Романов, мужній солдат і житель села Горішня Вигнанка, народжений у 1988 році.

Чортківська міська рада повідомила про цю непоправну втрату, яка вразила серця всіх, хто знав і поважав Сергія Романова.

Сергій вирішив покласти своє життя на вівтар вітчизни наприкінці 2022 року, вирушивши на фронт. Він служив у штурмовому батальйоні, відзначався не лише своїм професіоналізмом, але й винятковою стійкістю та мужністю. Всі його товариші по зброї відгукувалися про нього з повагою та повним захопленням.

Але 11 червня, в районі Новомихайлівки на Донеччині, відбувся останній бій Сергія. Він віддав своє життя, захищаючи мир і свободу для всіх українців. Його загибель стала великою втратою для родини, друзів та усієї країни.

Сергій Романов викарбував свою долю і вписав в історію незалежної України. Він віддав найцінніше, що мав – своє молоде життя, захищаючи передову вітчизни. Його самопожертва не залишиться непоміченою і завжди буде пам’ятатися як акт справжнього геройства.

Україна горить вогнем патріотизму, але на жаль, війна забирає найкращих з наших. Загибель Сергія Романова є скорботною втратою для нашої нації. Його самовідданість і відвага становлять приклад для нас усіх.

Сьогодні ми віддаємо шану світлій пам’яті Сергія Романова і висловлюємо глибоке співчуття його рідним, близьким та друзям. Хай його душа спочиває з миром, а його подвиг буде запам’ятований назавжди у серцях українського народу.

Герої не вмирають, вони живуть в нашій пам’яті і надихають нас продовжувати боротьбу за свободу та мир. Слава новітнім героям! Вічна пам’ять і доземний уклін!