У середині жовтня 2023 року Фестиваль духовної музики в Польщі прийняв видатних гостей – священиків з Дубно. Їхні голоси звучали як спільна молитва за мир та єдність, поглиблюючи віру та надію на припинення війни.

Хор Душ та Голосів: Музичний Шедевр Українських Священиків

Свята музика завжди має надзвичайну силу об’єднувати людей і піднімати їхні душі до найвищих сфер. У середині жовтня 2023 року, на 22-му Фестивалі духовної музики в Польщі, ця надзвичайна сила дійшла свого вираження через хор українських священиків з міста Дубно.

Під гаслом єдності та молитви, вони подарували слухачам не лише надзвичайну музику, але й спільну духовну подорож, що поглибила віру і надію на припинення війни. Найвищі та найсвятіші ноти звучали в мелодіях, які вражали серця кожного присутнього.

У цей важкий час, бургомістр Гіжицька Войцех Кароль Івашкевіч відзначив важливість цього мистецького заходу як знак солідарності та спільної молитви. Цей фестиваль був виразом не лише мистецької майстерності, але й глибокого духовного зв’язку між людьми, що об’єднує їх в бажанні наблизити мир в Україні.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Нехай музика і віра завжди служать нам провідниками у світле майбутнє, де мир та єдність царюють над усіма і кожен голос стає молитвою за гармонію та спокій.

Насолодіться співом колективу духовенства, серед яких звучать два особливих рідних голоси – батька і сина: отця Василя та Василя Сидоруків, ці чоловіки у виконанні музичного твору донесли усю духовну глибину до сердець слухачів, що взяли участь у надзвичайному дійстві. Музика та спільна молитва відобразили єдність віри та надію на справедливу перемогу України!