Сучасна імперія зла намагається позбавити українців усього, а війна впливає безпосередньо на кожну українську сім’ю. Розлучені, розкидані, втративши близьких і майно, українські родини стикаються зі страшними випробуваннями та болями втрат. У цих складних часах закликається молитися за рідних, просити благословіння, захисту і милосердя від Бога, як важливі значущі частини українського народу. Запевняється, що українські сім’ї мають велике значення, а молитва і єдність допоможуть відродити та захистити їх.

Заклик до єднання та захисту родин у часи випробувань – Митрополит Епіфаній

Молімося за багатостраждальні українські сім’ї, молімося за їхнє якнайшвидше возз’єднання, за їхнє збереження, за полегшення для рідних болю втрат і вимушених страждань. Допоможи, Боже, здолати зло на нашій землі, щоби український народ зміг вільно, мирно, дружно і спокійно жити у своїй незалежній, демократичній, європейській, соборній країні!

Сучасна імперія зла – росія – прагне забрати у нас все, війна торкнулася безпосередньо кожної української родини: сім’ї розділені, розкидані по світу, частина є вимушеними біженцями, частина – переселенцями, дехто втратив майно, багато родин – своїх рідних. Втрата близьких людей – це страшні, непоправні втрати, болючі рани на серці.

Тож закликаю вірних: моліться за своїх рідних, просіть у Господа для них благословіння, захисту і милосердя. Бо українці тепер, як ніколи в новітній історії, розуміють, якою цінною є сім՚я і як важливо, особливо у важкі часи, мати у своєму житті рідних і близьких за духом людей. Боже, бережи українські сім՚ї!