2 серпня 2024 року, захищаючи рідну землю від російського окупанта, загинув військовослужбовець ЗСУ Михайло Вельничук із села Колодрібка

Знову сумна звістка сколихнула Заліщицьку громаду. 2 серпня 2024 року, на війні, захищаючи рідну землю від російського окупанта, загинув військовослужбовець ЗСУ, житель села Колодрібка Михайло Мірчович Вельничук.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким загиблого воїна-земляка.

Завжди будемо пам’ятати і шанувати подвиг наших земляків, які поклали життя, захищаючи територіальну цілісність та суверенітет України.

Нехай спочиває з Богом…