Військовий Микола Перешлюга, мешканець села Оленівка, став жертвою війни, залишивши за собою слід незламності та героїзму. Його життя було присвячене захисту України, і його втрата залишиться в серцях рідних та співвітчизників назавжди.

Гримайлівська громада прощається з відважним захисником України

Серпень 2023 року став свідком ще однієї гіркої втрати в рядах Гримайлівської громади. Микола Перешлюга, незламний воїн і мужній захисник, загинув під час виконання важливого бойового завдання на фронті. Ця важка новина підкреслює надзвичайну жертовність та відданість тих, хто встає на захист Української держави.

Микола Перешлюга, народився 22 серпня 1994 року, був жителем села Оленівка. Його відвага і сила духу не знали меж, і він був готовий віддати своє життя за свою Батьківщину. Учасник АТО в 2015-2016 роках, Микола знову обрав шлях захисника, підписавши власноручний акт вступу до Збройних Сил України у липні 2023 року.

Серце Миколи зупинилося під час виконання бойового завдання у Донецькій області, поруч із н.п. Шуми. Він залишив по собі трагічний слід у серцях рідних, близьких та усіх, хто знав його як сміливого бійця і віддану людину.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

21 серпня 2023 року заплановано траурний кортеж з тілом Миколи Перешлюги, який проїде через Тернопіль та завершиться в смт Гримайлів. Громада закликає усіх вийти на зустріч герою, вшанувати його пам’ять та виразити вдячність за його внесок у перемогу.

Миколу Перешлюгу завжди буде жити у світлих спогадах та серцях тих, хто цінує відвагу, патріотизм і жертовність. Нехай він спочиває спокійно, а Господь наділяє його душу Царством Небесним. Герої ніколи не вмирають, їхні вчинки живуть у нашій пам’яті та в історії нашої країни.