DSC_0000У Неділю 16-ту після П’ятидесятниці Високопреосвященніший Мстислав Архієпископ Тернопільський, керуючий Хмельницькою єпархією звершив Божественну Літургію у Кафедральному Соборі Різдва Христового м. Тернополя. Його Високопреосвященству співслужили духовенство Кафедрального Собору. Під час Богослужіння була піднесена молитва за мир в Україні і за здоров’я учасників АТО. За Божественною Літургією молилися воїни, які несли службу в зоні проведення анти-терористичної операції.
Після спільної молитви до захисників держави зі словами подяки звернувся заступник голови – керівник апарату Тернопільської обласної державної адміністрації Віктор Шумада та вручив їм медалі «Учасник АТО».
Високопреосвященніший Владика подякував воїнам, які захищали на Сході територіальну цілісність України за їхню мужність і відданість нашій державі, окропив їх Святою Водою та вручив їм пам’ятні подарунки. Після вручення Архіпастир звернувся до віруючих з повчальним словом про силу духу воїнів та закликав у своїх молитвах згадувати захисників-воїнів Неньки України.