Архієрейський Собор від 10 серпня 2017 р. Б.

 

Митрополит Макарій (Малетич): Де гроші, Владико?

Ростислав Гук: Кошти будуть, я ще раз кажу: віддам тому, хто буде. Архієреєві, який у мене в ячейці, не в моїй особистій ячейці, в людини, в ячейці стоять, я гривню від неї не витягав — 382 тисячі.

Митрополит Роман (Балащук): Але долари взяли, так?

Ростислав Гук: А?

Митрополит Роман (Балащук): Долари взяли?

Ростислав Гук: Ні. Долари не брав. Може, хтось би взяв. Може, Ви рахуєте, я заробив на цьому? То Ваше особисте. А для мене особисто…

Митрополит Роман (Балащук): Ви ж повинні були розуміти, що таку справу треба рішати з керівництвом. Треба було підписувати договір. Ну, Владико, такого би не було. Ну нашо таке наробити?

Ростислав Гук: Ну Владики Статут так говорив. Юристи один дивився, ну-у шо, тільки по юридичному питань не було. Я Статут прийняв? Чи що?

Митрополит Макарій (Малетич): Священики збурилися із а-а-а-а…

Ростислав Гук: Нехай священики не обманюють, заліщицький нехай не обманює, і Скрип нехай не обманює, шо вони нічого не знали, яка була ситуація і як і для чого бути, ну не треба бути, тепер обманювати, всіх собак вішати, я відкрито говорив, просто рішення було, я юридично відповідальна особа .

Митрополит Макарій (Малетич): Чому Ви їм в очі не сказали, що…

Ростислав Гук: Я говорив Скрипу, так, а потім поза плечі я не знаю, як вони говорять, Ваше Блаженство.

Митрополит Роман (Балащук): Значить, Ви їм добре насолили, напевно.

(о. Ігор Прийдун говорить)

Митрополит Макарій (Малетич): А-а-а, тепер попробуй кожен по-своєму розуміє, кожен по-своєму підсміховується, і-і-і-і е-ее а.

Митрополит Роман (Балащук): Така ситуація, що далі не знаю, що Та може розробити? Це страшне!!!

Митрополит Макарій (Малетич): Зараз аби то-то, трохи притихло, я би а-а-а-а сказати правду (тел. дзвінок)

Митрополит Андрій (Абрамчук): Чекайте, навіть перед смертю дають посліднє слово. Нехай Владика Мстислав скаже чесно отут.

Ростислав Гук: Я і так настоятель, дайте докінчити, буду докінчувати ремонт, і так не свічуся нікуди. Працювати. Знов за штат?!!

Митрополит Макарій (Малетич): Ну, а як же, а шо?

Ростислав Гук: Нє, ну Ваше Блаженство, знаєте, я не по совісті поступив? Парафію мав? І мене парафія годувала! Як я був вікарієм 5 років, мені рубля ніхто не платив, я був всюди. Так? Були…

Митрополит Макарій (Малетич): Ну…

Ростислав Гук: В Рівне я їздив, коли мені пістолети пхали, і сказали не лізьте, там не відстоюйте приміщення. Я не боявся! Хочуть зараз замочити. Я можу вийти на площу, най стріляють, хто хоче! А ми за Метр П’ять (мається на увазі Наталія Шевчук. — Ред.) всі Церква танцюємо, бо Вона пише, ми всі танцюємо, танцюємо…

Митрополит Макарій (Малетич): Чому відповіді не даєте?

Ростислав Гук: А шо я Їй дам?

Митрополит Макарій (Малетич): Чому відповіді нема?

Ростислав Гук: Вона знайде ще більше, буде писати і плітки напише, і ми реакцію робимо на Неї акцент!

Митрополит Макарій (Малетич): Люди роблять!!! Люди!! Люди роблєт! Люд робить!!! Отче, вибачте, Владико! Що хочете? Люди роблять! Чому, чому, Владика, а-а-а-а перестали поминати? За мене чи за Вас?

Митрополит Андрій (Абрамчук): Вам треба і як громадянину України захищати свою честь, розумієте, церковну то тут ми. А Ви, треба подати в суд, що Вона пише!!!

Митрополит Макарій (Малетич): Коли буде? Коли? Ви вже від танців казали, що вже є…

Ростислав Гук: Я від танців не подавав! Бо не було за шо. Я тут не правий. Всьо.

Митрополит Андрій (Абрамчук): Шо то за відео є? Ніхто не мав права знімати! Того не було.

Митрополит Макарій (Малетич): Від танців не подавали, то особисте ім’я можна було подати?

Митрополит Андрій (Абрамчук):Тут Ви йдете є громадянином України, це рішаємо, розумієте?!! Питання отак стоїть! А так не можна не давати.

Митрополит Макарій (Малетич): А Ви мовчите і хочете, щоби то гуляло!

Єпископ Кирил (Михайлюк): Тепер, звичайно, що ніхто до того ресторану вже не піде, коротче. Якщо мудра людина!

Митрополит Андрій (Абрамчук): Телепає всіма, Владико. Я ж Вас так само знаю не перший рік, розумієте, але мені кажуть: Владика, та поділіться тими долярами. Вже з танцями, розумієте, заглохло. Тепер друге. Після того повернення…

Митрополит Макарій (Малетич): Ви всі чули мене, зі мною не були, не були, в очі не бачили, а-а-а отці кажуть, що я причетний, і як це?

Митрополит Андрій (Абрамчук): Приходе, хто хоче. І мене, хто хоче, він мені в внуки годиться, каже, що Ваша за Церква така? Не можна так дальше робити! В нас тут якась є сила. Що ми кажемо…

Митрополит Макарій (Малетич): Ви йшли, і-і-і я думав, дійсно, і-і-і, сказати правду, той Указ не забирав, їм про-промовчав по-по-по Хмельницькій Єпархії. Думав, сти о архієреї не-не-не може не-виявлять так сяк рішать…

Ростислав Гук: Я з ним нікуди не йшов. Я нікуди…

Митрополит Макарій (Малетич): Ну хватить вже колотити всім. Всьо в УАПЦ. Хватить!

Ростислав Гук: Я не колочу УАПЦ!

Митрополит Макарій (Малетич): Ні, через Вас!

Єпископ Кирил (Михайлюк): Дивіться, Владики, в мене ні по першому не було ніяких ексцесів, не було ні по першому, ні по другому, абсолютно нічого не було, но мене то замахало, що мені тут дзвонять, розумієш, і кажуть, що Ви там не можете наїстися?! Чи шо, розумієте. Я, коротче, з 1997 року, з листопада місяця, не получаю зарплати, розумієте, коротче. Мене зара дуже фінансово, коротче. Я мушу сьогодні їхати, коротче. Хоча мені треба рішати там. Якось виходити з фінансового, я собі написав: вирішувати з внесками, і три знаки запитання. Тому що я вже за три роки маю платити внески, розумієте, коротче. А я мушу їхати сюда, для для чого, питається???

Митрополит Макарій (Малетич): Хто за це, щоб Владику Мстислава вивести е-е-е-е поза штат, до того часу, закім повернуто майно?

ПРИЙНЯТО ОДНОГОЛОСНО!

В нашому розпорядженні є копія документа за підписом і печаткою Митрополита Макарія, Предстоятеля УАПЦ, виданого Преосвященнішому Кирилу, керуючому Закарпатською Єпархією, де чорним по білому вказана його заробітна плата за період 6 місяців, а тому дивує зізнання Владики Кирила на Архієрейському Соборі про те, що він вже багато років не отримує зарплати і не може здати патріархійні внески за три роки, це в середньому 14 000 (чотирнадцять тисяч) гривень на рік. Тому або Владика Кирил свідомо нехтує архієрейським обов’язком здавати внески, або Митрополит Макарій вкотре підписує документи, які не відповідають дійсності, тим паче дивує, що підпис Предстоятеля УАПЦ стоїть під текстом, складеним англійською мовою, логічним буде запитання до Його Блаженства, з якого часу він володіє іноземною мовою? Хотілось б вірити, що Предстоятель УАПЦ Митрополит Макарій розуміє значення своїх дій та усвідомлює відповідальність за документи, складені та підписані його канцелярією.

За коментарем щодо даного аудіозапису Архієрейського Собору редакція сайту звернулась до голови Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія — Шевчук Наталії Михайлівни, яка є заявником у кримінальному провадженні від 09 листопада 2017 року № 12017210010003614 за ознаками кримінального правопорушення ч. 4 ст. 191 КК України.

«Ми залишаємось непохитними в своєму прагненні повернути майно Церкви — Тернопільській Єпархії УАПЦ. Незважаючи на дикунський супротив Митрополита Макарія, публічно доведемо не лише його причетність до цілого ряду кримінально-канонічних злочинів, а й його зраду інтересів Нашої Святої Церкви.

Молимося, щоб Господь простив зрадникам рідної Церкви їхній гріх, незалежно від того, чи вважають вони Українську Автокефальну Православну Церкву своєю Церквою-Матір’ю, і чи вважають вони свої вчинки ЗРАДОЮ! Блаженноспочилий Митрополит МЕФОДІЙ назавжди закарбував у наших серцях вислів: зрадників приймають, але зрадою — гидують! Той, хто спокусився на багатства та владу, отримають ці «чесноти» лише за свого земного життя. Тут, за життя, зрадник, так само як і злодій, часто може оминути кари, але й отримати за неї нагороду. Однак після смерті відповіді перед справедливим Суддею не оминути нікому з людей, ані мені, ані Митрополиту.

Прикро і боляче, що такі авторитетні та шановані серед вірян і духовенства провідники, як Митрополит Андрій (Абрамчук), навчають молодих архієреїв не Христової Правди і дотримання Канонів, а вказують шляхи, як оминути покарання за свої низькі та нелюдські вчинки. Вчить не пам’ятати про Суд Божий, а покладатись на суд мирський.

Дякую простим людям, нашим братам і сестрам за підтримку в боротьбі за істину. Доземний уклін, що не залишаються байдужими і не стоять осторонь, адже сила вірян в єдності, це єдине, що стримує церковних злочинців і породжує в їх серцях страх.

Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Мефодія, який я маю честь очолювати, і надалі докладатиме усіх зусиль, щоб Червоногородський замок, перлина Тернопільщини і окраса Нашої Церкви, було повернуто, а торгаші-перевертні в рясах назавжди вигнані та заклеймовані ганьбою…»

ВІРЯНИ ВИМАГАЮТЬ ПОВЕРНЕННЯ МАЙНА ЦЕРКВІ!