3 лютого 2023 року, архізек Тернопільський і Бучацький Тихон Петранюк, був допущений до святкової Божественної літургії в Соборі святої Софії Київської з нагоди четвертої річниці інтронізації та Дня народження Предстоятеля Православної Церкви України Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія.

Кримінальний злочинець Петранюк Тарас Іванович (Тихон) переживає важкі часи в УПЦ/ПЦУ, адже ряд останніх резонансних подій та новин, які доходять з Київської Митрополії свідчать, що «пахана» (ватажок злочинного угруповання; старий злодій, який користується авторитетом; злочинець, який має владу, авторитет ред. ) саме таким вважає себе Тарас Петранюк в УПЦ/ПЦУ «опустили», а всім відомо, що «опущений пахан вже не пахан»…

Як інформує пресслужба Київської митрополії ПЦУ  Блаженнійшим Митрополитом Київським і всієї України Епіфанієм в сан митрополита 2 лютого 2023 р.Б., було возведено архієпископа Тернопільського і Кременецького Нестора Писак, а не архієпископа Тернопільського і Бучацького Тихона Петранюка.

Очевидці наближені до владики Тихона Петранюка свідчать, що новина про возведення до сану митрополита архієпископа Нестора (Писак), вразила його кримінальне високопреосвященство, настільки, що Тихон Петранюк, не підбираючи слів, лаявся нецензурною лексикою, проклинаючи всіх і вся в стані алкогольного сп’яніння та обіцяв помститися, за те, що його «кинули» (обманули ред.). Зазвичай, як висловився владика Тихон Петранюк, «кидати» людей це його привілей. Та схоже на цей раз бумеранг спрацював на всі сто.

«Пахан» Тихон Петранюк любитель «ботати по фєні» (розмовляти мовою злодійського жаргону — ред.), мабуть єдиний архієрей в світі, який дозволяє собі погрожувати вірянину — миттям «параші» (велике відро у тюремній камері для екскрементів і помиїв — ред.).

Про це, та багато іншого на нашому сайті скоро — не пропустіть.

ДАЛІ БУДЕ…