Рідні відомого тренера Валерія Аркадійовича Красовського звертаються до всіх небайдужих людей, вихованців, підприємців з проханням допомогти фінансово. Здоров’я відомого на Тернопільщині, та й у всій Україні, тренера з вільної боротьби — Валерія Аркадійовича Красовського, підірвала важка хвороба. Про це повідомляє Спортивна школа 1 — м. Тернопіль.

Просимо допомоги!!!

Здоров’я відомого на Тернопільщині, та й у всій Україні, тренера з вільної боротьби – Валерія Аркадійовича Красовського, підірвала важка хвороба, нині він перебуває на лікуванні в кардіологічному відділенні та потребує термінової операції, лікування вимагає великих коштів, яких сім’я, нажаль, не має. Рідні звертаються до всіх небайдужих людей, вихованців Валерія Аркадійовича, підприємців з проханням допомогти фінансово.

Нині тренер перебуває на лікуванні в кардіологічному відділенні та потребує термінової операції, лікування вимагає великих коштів, яких сім’я, на жаль, не має, йдеться у повідомленні.

Рідні звертаються до всіх небайдужих людей, вихованців Валерія Аркадійовича, підприємців з проханням допомогти фінансово.

Довідка

Номер картки ПриватБанку: 4731219647214604

Красовський Дмитро Валерійович (син)