Щороку 22 вересня згідно з рішенням Священного Синоду Православної Церкви України від 27 липня 2019 року є Днем молитви за сім’ю. Цього дня Православна Церква вшановує пам’ять святих Богоотців Йоакима та Анни як покровителів сім’ї.

З благословення Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, 22 вересня 2021 року, архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор та намісник Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря архієпископ Вишгородський Агапіт звершили молебень до святих Богоотців Йоакима та Анни у Михайлівському соборі Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря.

У молебні взяли участь в.о. голови Синодального Управління у справах сім’ї ієрей Іван Гищук та представники духовенства з усіх єпархій ПЦУ, повідомляє пресслужба Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря.

Після молебню відбувся семінар щодо роботи в єпархіальних відділах у справах сім’ї та родини. Його учасники обговорили теми “Стан інституту сім’ї: виклики”, “Підготовка до шлюбу: стратегії впровадження і базовий план курсу”, “Психологічні інструменти в сімейному душпастирстві”, “Проведення сімейних заходів на парафії”.

У семінарі взяли участь завідувач єпархіальної канцелярії протоієрей Володимир Зубілевич та голова єпархіального відділу у справах сім’ї та родини Оксана Зубілевич.

Джерело: Пресслужба Тернопільської єпархії ПЦУ