Дана публікація повідомляє про затримання прокремлівського блогера, який виступав проти України та розміщав провокаційний контент на замовлення російських спецслужб. Він приховувався в монастирі УПЦ (МП), але його місцезнаходження було встановлено і затримано співробітниками СБУ. Такі дії блогера є загрозою національній безпеці та суверенітету держави, і вони не можуть бути терпляче сприйняті. Це свідчить про те, що Україна не дозволить ворожим силам та їх прокремлівським агентам діяти на своїй території та втручатись у внутрішні справи країни. Важливо, що правоохоронні органи України вживають заходів для запобігання таким провокаційним діям, а також для затримання та притягнення до відповідальності осіб, які діють на користь ворога. Це є важливим кроком у забезпеченні національної безпеки та дотримання законності в державі. Отже, важливо підтримувати та зміцнювати правоохоронні органи України у їх боротьбі з ворожими силами та їх прокремлівськими агентами, які діють проти національних інтересів країни.

Затриманий співробітниками СБУ у Києві ще один ворожий пропагандист публічно виправдовував російську збройну агресію проти України.

Поплічником рашистів є столичний блогер, засновник так званого «руського клубу», який займався підготовкою «замовних» публікацій для підсанкційних інформагентств країни-агресора.

Серед них – «руська народна лінія» і «одна родіна».

У своїх колонках називав «закономірним» захоплення Криму і частини східних регіонів України, а також популяризував терористичні організації «л/днр».

У серпні минулого року йому заочно повідомили про підозру за ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада).

При цьому зловмисник вдався до втечі і намагався переховуватись від правосуддя на території Свято-Благовіщенського чоловічого монастиря УПЦ (МП).

Втім, співробітники СБУ встановили його місцезнаходження і затримали.

За даними слідства, провокаційні матеріали і публічні виступи ворожого блогера активно використовували російські спецслужби для проведення інформаційних диверсій проти України.

За кожну «порцію» деструктивного контенту зрадник отримував від агресора грошову винагороду.

Наразі суд обрав затриманому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Триває розслідування для встановлення всіх обставин злочину і притягнення винних до відповідальності.

Заходи з викриття-зловмисника проводили співробітники Служби безпеки за процесуального керівництва Київської міської прокуратури.

Пресслужба СБУ