Сьогодні Україна потерпає від найбільш масштабного ракетного обстрілу російського агресора, призводячи до трагічних втрат та страждань серед цивільного населення. Поділіть горе та висловіть підтримку родинам постраждалих.

Наймасштабніший напад на мирне населення – відступне слово до подій

Сьогодні ми всі вкотре стали свідками одного з наймасштабнішого ракетного обстрілу з боку російського агресора по цивільних об’єктах всієї України. Знову українська земля наповнюється сльозами простих мирних людей.

Велике і невимовне горе переживає Україна від цього та подібних обстрілів. Загинули невинні люди, сотні простих громадян отримали поранення і опинилися скаліченими ворожою зброєю.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Висловлюю слова співчуття і підтримки всім родинам, які постраждали та втратили рідних. Молюсь за упокій душ невинно вбитих та швидке одужання поранених і постраждалих.

Ці безжальні злочини проти українського народу викривають диявольську злобу та підступність, з якою російський агресор знищує нашу країну та населення.

Звертаюся до кожного українця піднести молитви до Господа, щоб Він дав сили і допомогу в нашій боротьбі за свободу. Адже від Нього залежить перемога та утішення: “Та ось Бог помагає мені, і Господь підкріпляє душу мою. Він відплатить за зло ворогам моїм. Істиною Твоєю, Боже, Ти погубиш їх” (Пс. 53, 6-7).

Псалом 90:

“Хто живе надією на Всевишнього, той під покровом Бога Небесного спочиває. Каже він до Господа: «Ти моє пристановище і захист мій, Бог мій, і я надіюся на Нього». Він спасе тебе від сітки ловця і від пошесті згубної. Плечима Своїми Він захистить тебе, і під тінню крил Його ти надійно спочиватимеш. Обороною тобі буде правда Його. Не побоїшся страху вночі, ані стріли, що летить удень; ані пошесті, що діє в темряві, ані напасти духа зла опівдні. Впаде коло тебе тисяча, і десять тисяч правобіч тебе, але до тебе не наблизиться. Тільки очима твоїми будеш дивитися і помсту над беззаконними бачити. Бо ти сказав: «Господь — надія моя», і Всевишнього ти обрав за оборонця собі. Отже, не прийде