У неділю, 5 лютого 2023, на територію храму автокефальної ПЦУ в Кіндійці на Херсонщині влучила ракета, що призвело до пошкодження вікон у церкві. Більш як 50 присутніх на службі вірних залишилися вбереженими завдяки Божому проведінню, оскільки вони знаходилися ближче до священика, який здійснював Таїнство соборування. Ця страшна подія сталася як наслідок війни між Україною та Росією, що триває вже кілька років, і нагадує про небезпеку, яку становить цей військовий конфлікт для невинних людей. Однак, у цьому випадку, Боже проведіння виявилося чудом захисту і спасіння для присутніх на службі вірних, що підтверджує силу віри та Божого опіки над всіма нами.

Вірні під час обстрілу залишилися цілі та неушкоджені завдяки Божому проведінню

У неділю, 5 лютого, на територію храму автокефальної ПЦУ в Кіндійці на Херсонщині влучила ракета, що призвело до пошкодження вікон у церкві. На диво, жоден з більш як 50 присутніх на службі вірних не постраждав. Це сталося в момент, коли священик здійснював Таїнство соборування, і люди знаходилися ближче до нього, тому вони були вбережені від уламків скла.

Священик автокефальної УПЦ/ПЦУ Георгій Коваленко підкреслив, що цей храм неодноразово потрапляв під обстріли росіян, і в минулому там навіть загинув чоловік, який прийшов підзарядити телефон в пункті незламності, облаштованому на території храму. Однак, священик відзначив, що боже проведіння допомогло уберегти вірних, які знаходилися в храмі під час обстрілу.

Нагадаємо, що цей обстріл стався на тлі війни між Україною та Росією, яка триває вже кілька років. Цей жахливий випадок ще раз демонструє небезпеку, яку становить цей військовий конфлікт, і як страждають невинні люди, культові споруди, цивільні об’єкти. Однак, в цьому випадку, Боже проведіння виявилося чудом захисту та спасіння для присутніх на службі вірних, що знову підтверджує силу віри та Божої опіки над всіма нами.

Відеоматеріал