Митрополит Тернопільський і Кременецький Нестор Писик освятив автомобіль для капелана о. Олега, який віддано служить Богу та воїнам 44-ї артилерійської бригади. Подія стала можливою завдяки щедрості парафіяльної родини, що пожертвувала автомобіль на благо України. Спільнота висловлює подяку та молиться за перемогу та справедливий мир.

Святкова подія в Духовному центрі Свято-Троїцького Кафедрального Собору м.Тернополя під час Стрітення: благословення автомобіля на захист Богу та воїнам

Радість і благословення: Митрополит Нестор Писик освятив автомобіль для капелана о. Олега

Святкова атмосфера наповнила Духовний центр після завершення Божественної літургії, коли митрополит Тернопільський і Кременецький Нестор особисто привітав прихожан із святом Стрітенням Господнім.

Разом із настоятелем, протоієреєм Миколаєм Зінкевич, та братією, вони влаштували особливу подію – освячення автомобіля для капелана о. Олега, що служить як перед Богом, так і нашим воїнам у 44-тій окремій артилерійській бригаді.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Цей урочистий момент став можливим завдяки щедрості парафіяльної родини, яка пожертвувала цей автомобіль на благо нашої держави, України. Це ще один приклад того, як спільнота об’єднується для підтримки тих, хто віддає своє життя служінню Богу та захисту нашої країни.

Щиро висловлюємо подяку тим, хто долучився до цієї благородної справи. Звертаємося до Всемилостивого Господа із молитвою за найскорішу перемогу і настання справедливого миру в нашій Україні.

Джерело: Свято-Троїцький Собор Духовний Центр УПЦ (ПЦУ)