Ваше Високопреосвященство, дорогий Владико! Вірні та духовенство Чернівецько-Хотинської єпархії щиросердечно вітають Вас з днем пам’яті Вашого небесного Покровителя – преподобного Германа Аляскинського!

Насамперед висловлюємо Вам щиру вдячність за велику батьківську любов, яку Ви даруєте нам, повагу, гарний приклад ревного служіння Господу, відкрите-добре серце, самовіддану і великодушну працю у Господньому винограднику.

Нехай Господь завжди оберігає Вас від усіх негараздів і дарують Вам здоров’я тілесне і міцність духовну, мир, душевний спокій, благополуччя та довголіття. Бажаємо Вам, за прикладом преподобного Германа, завжди бути тим Добрим пастирем, який провадить вірних до єдності з Отцем Небесним!

Звертаючись нині до преподобного Германа Аляскинського, молитовно прохаємо його гарячого ходатайства за Вас і ввірену Вам Чернівецько-Хотинську єпархію, щоби Пастиреначальник-Христос додав милість Свою до Вас, зросивши благодатними дарами Животворящого Духа Божого!Нехай святий Ваш небесний покровитель і заступник перед престолом «Царя царствующих і Господа господствующих» (1 Тим. 6:15) посилає мудрість, міцність у вірі та укріпляє у Вашій архіпастирській любові, до своїх вірних чад.

Εἰς πολλὰ ἔτη, δέσποτα !