Предстоятель Православної Церкви України митрополит Епіфаній привітав усіх, хто навчається і навчає із Днем знань.

«Вчіться, щоби з Божою допомогою знати, як діяти і жити. Дай Бог, щоби зерна науки дали вам добрий врожай мудрості. Будьте здоровими, активними, освіченими, досягайте високих результатів у навчанні та безперервно розвивайтесь! Бажаю нових звершень із вірою та молитвою у серці!», – написав митрополит Київський і всієї України Епіфаній.

Він зауважив, що 1 вересня – початок осені, початок навчального року, день, який збирає у закладах освіти однокласників чи одногрупників, вчителів, вихователів. День знань відлунює в серці кожної людини – і не лише тих, хто тільки здобуває освіту, а й тих, хто вже проводжає до навчальних закладів своїх дітей, бажаючи їм добра, радості та легкої науки, всіх, хто навчає і навчається.

За словами предстоятеля ПЦУ, День знань відкриває дорогу в майбутнє, до нового досвіду, нових звершень, нових прагнень.

«Безперечно, особливим і визначальним цей день є для всіх першокласників, які сьогодні познайомляться зі своєю першою вчителькою, яка запам’ятається їм на все життя. Не менш важливим цей день є і для випускників, яким зовсім скоро доведеться обирати професію, спеціальність, місце роботи. Але для всіх, без виключення, сьогоднішнє свято є святом пізнання, розвитку, молодості, надії, дружби, завзяття, руху вперед…Тож – лише вперед, і впевнено!», – підсумував владика.

У ПЦУ підкреслюють, що сам Господь дарував нам можливість пізнавати життя, черпати відвічну мудрість та отримувати нові знання про цей Богом створений світ. Тому, у перший день осені, християни радіють й в молитві дякують Творцю за можливість збагачуватись вміннями та розкривати таланти, за наших учителів та підтримку батьків.

Прес-служба Тернопільської єпархії ПЦУ