Президент Естонії, Алар Каріс, висловив свою подяку Вселенському патріарху Варфоломію за його особистий внесок у розвиток Православної церкви в Естонії та обговорив співпрацю у сфері освіти та досліджень під час патріарших візиту.

Співпраця та подяка президента Естонії Вселенському патріарху за підтримку Православної церкви

Президент Естонії Алар Каріс особливу посилався на співпрацю Волосської академії богословських студій з Тартуським університетом та Апостольською православною церквою в Естонії у своєму зверненні до Вселенського патріарха Варфоломія, який відвідав Естонію на своє запрошення минулого тижня. Президент подякував Патріарху за особистий внесок у розвиток Православної церкви в Естонії, яка святкує 100 років з дня заснування. “Сама Естонія стикалася з багатьма викликами за всю свою історію. Незважаючи на те, що церква і держава роздільні в Естонії, вони підтримували один одного у важкі часи», – зазначив президент Естонії. Під час Патріаршого візиту також обговорювалися такі питання, як спільні зусилля на підтримку України, проблема кліматичної кризи та співпраця у сфері освіти та досліджень, а Президент Каріс особливо тепло розповів про підтримку Вселенського патріарха автокефна Українська Православна Церква, наголошуючи, що Церква може відігравати важливу роль у загоєнні ран війни.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Академія богословських студій Волос співпрацює у програмі “Православна церква та сучасні виклики”, а також Тартуський університет (Школа богослов’я та релігійних студій) та Естонська право Заняття розпочинаються в п’ятницю, 22 вересня, і триватимуть до червня 20 У програмі буде присвячена горюванню богословських та соціальних питань сучасності, які кидають виклик як Православній Церкві, так і західному суспільству в Це включає курси на такі теми, як екологічна криза та еколологія, духовність та новий едж, імперіалістичні розповіді, націоналізм та етнофілетизм, психологія та психотерапія Всі лектори – відомі на міжнародному рівні кращі спеціалісти: про. д-р Джон Хриссавгіс, проф. Айкатеріні Цалампоуні, д-р Ніколаос Аспроліс, проф. Івана Нобл, доцент. Проф. Катерина Бауер, проф. Кирило Ховорун, преп. проф. Брендон Галлахер, преподобний професор Термос Василіос, преподобний д-р Григоріос Хризостомос Тимпас.