Сьогодні, 28 травня у ДНЗ “Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою” військові капелани презентували книгу «Капелани», упорядником якої став священик із Тернопільщини В’ячеслав Кізілов.

«Книга «Капелани» – це перша збірка із серії «Знаряддя Божої любові» тираж, якої одна тисяча примірників. Вперше її презентація відбулася на Луганщині у місті Старобільську.

Під час презентації книги капелани згадували події від початку війни на Сході України, адже чимало з них стали свідками трагічних буднів, а разом із тим першими, які вирушили надавати духовну допомогу бійцям.

У колі курсантів коледжу капелани розповідали про велику силу єдності, яка являє собою Божу любов.

Такі зустрічі просто необхідні для наших дітей, щоби вони могли міцно відчути себе знаряддям милосердя в руках Божих, щоб усвідомити, що різниця між просто добрими людськими справами і добром, яке твориться заради любові до Бога, у тому, що ми віддаємо свої зусилля і час, аби сам Бог діяв через нас.

Адміністрація закладу висловлює щиру подяку Андрухів Володимиру Михайловичу – капелану 44 окремої артбригади імені Данила Апостола м.Тернополя, Кізілову В’ячеславу Анатолійовичу – старшому військовому капелану Тернопільської області та Матвіїшину Юрію Зіновійовичу – військовому священику за чудову бесіду з особовим складом коледжу.

Джерело: Державний Навчальний Заклад