Предстоятель Православної Церкви України Блаженнійший Митрополит Епіфаній під час Першосвятительського візиту на Волинь провів зустріч з військовослужбовцями 14-ої окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого.

Блаженнійший Митрополит Епіфаній спільно з захисниками Батьківщини, а також із архієпископом Володимирським та Нововолинським Матфеєм, запрошеними архієреями та духовенством єпархії, піднесли молитви до Господа за полеглих воїнів.

Спілкуючись із захисниками, Митрополит Епіфаній дякував кожному за служіння народу України, за мужність і звитягу.

«Церква називає вас новітніми героями, бо завдяки вашому героїчному подвигу ми маємо сьогодні незалежну українську державу.

Війна триває, але вона завершиться нашою перемогою, весь світ повірив у вашу перемогу, треба лише на полі бою її довершити. І ми довершимо її. Адже маємо таких славних новітніх героїв, наших захисників», – зокрема сказав Митрополит Епіфаній.

Предстоятель запевнив військових, що Церква повсякчас молиться за всіх наших новітніх героїв, як за живих, так і за тих, що віддали своє життя за волю і незалежність України.

«Про їхній подвиг ми не маємо права забувати, маємо пам’ятати, молитися, підтримувати їхні родини, адже вони прагнули жити в кращій країні. А ми повинні втілити їхні мрії в життя, щоб Україна була сильною демократичною європейською державою. Так і буде після нашої перемоги, коли в Україні запанує справедливий мир. Вічна пам’ять тим, хто віддав своє життя заради України і заради нашого спільного майбутнього», – підсумував Предстоятель.

Пресслужба Київської Митрополії
Української Православної Церкви (ПЦУ)