Головний сержант, командир гранатометного відділення Роман Волосянчук віддав життя 11 липня 2025 року, захищаючи рідну землю від російських окупантів поблизу села Шевченко на Донеччині

Трагічну звістку сповістили у рідній Монастириській громаді: поблизу населеного пункту Шевченко Покровського району Донецької області 11 липня 2025 року під час виконання бойового завдання по стримуванню російської агресії загинув 35-річний головний сержант, командир гранатометного відділення, гранатометного взводу, механізованого батальйону Роман Волосянчук.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

«Роман, житель села Задарів Монастириської міської територіальної громади, був відданий присязі на вірність українському народу. Монастириська міська рада та всі жителі громади висловлюють щирі співчуття родині, близьким, друзям з приводу загибелі Героя. Сумуємо разом з Вами, підтримуємо в годину скорботи. Нехай душа загиблого знайде вічний спокій, а Господь прийме, де праведні спочивають», – йдеться у дописі громади.

Захищаючи Батьківщину від російської нечисті, гинуть найкращі сини України. Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної, близької людини. Нехай добрий, світлий спомин про воїна-земляка Романа Волосянчука стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті близьких, друзів, бойових побратимів, усіх хто знав його, любив і шанував.

Молитва за всякого померлого

Пом’яни, Господи, Боже наш, у вірі й надії на життя вічне спочилого раба Твого, брата нашого Романа як Милосердний і Людинолюбний, відпускаючи гріхи та згладжуючи неправди, полегши, даруй і прости всі його провини вільні й невільні, визволи його від вічної муки та вогню геєнського і дай йому вічні Твої блага, наготовані для тих, що люблять Тебе. Коли ж і згрішив він, та не відступив від Тебе і безсумнівно в Отця, і Сина, і Святого Духа, Бога, Тебе, в Трійці славимого, вірував і Одиницю в Трійці і Трійцю в Одиниці православно аж до останнього свого подиху визнавав. Будь милостивим до нього і віру в Тебе замість діл прийми і з святими Твоїми, як Щедрий, упокой: нема бо чоловіка, що жив би і не згрішив. Ти один тільки без усякого гріха, і правда Твоя — правда вічна, і Ти один Бог милости і щедрот, і чоловіколюбства, і Тобі славу возсилаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духові, нині, й повсякчас, і на віки віків. Амінь.