Засідання Вченої ради Західноукраїнського національного університету стало місцем для мудрого виступу митрополита Нестора Писика, де обговорювалася важливість освіти та духовних цінностей для майбутньої України. Підкреслено роль співпраці між церквою та освітніми закладами у розвитку країни.

Засідання Вченої ради ЗУНУ з наголосом на важливості освіти та духовних цінностей у виступі митрополита Тернопільського і Кременецького Нестора Писика

Засідання Вченої ради Західноукраїнського національного університету сьогодні відзначили важливими рішеннями та мудрими настановами митрополита Тернопільського і Кременецького Нестора Писика керуючого Тернопільською єпархією автокефальної УПЦ (ПЦУ). Присутність Його Високопреосвященства, відіграла важливу духовну роль в цьому заході, нагадавши про важливість для української церкви освіти та виховання молодого покоління для майбутнього України.

Митрополит Нестор наголосив, що в умовах війни Україна переживає час великих можливостей та змін, включаючи оновлення в галузі освіти та науки. Він закликав всіх присутніх усвідомити велику відповідальність стосовно виховання молоді, яка буде формувати майбутнє країни.

Важливими питаннями, обговореними на засіданні, були присвоєння звання “Почесний професор університету” видатним вченим, затвердження нових структурних положень та планів науково-педагогічних підрозділів. Ці рішення визначають подальший розвиток університету та підтримують його академічну частину.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Засідання також підкреслило важливість співпраці між владою та освітніми установами в Україні, що є важливою складовою розвитку країни. Участь голови Наглядової ради ЗУНУ Анатолія Гулея підкреслила цю важливу співпрацю.

Засідання Вченої ради завершилося словами митрополита Нестора, який благословив присутніх на добрі справи та плідну працю во благо України. Ця подія відображає діалог між духовенством та навчальним закладом, підкреслюючи важливість об’єднання зусиль для майбутнього країни через освіту та науку.

Джерело: Західноукраїнський національний університет