У незабутній миті віра і єдність громади села Почапинці відзначилися при освяченні хреста і піднятті купола у ставропігійному храмі Святих Жон-Мироносиць. Ця видатна подія відбулася за участі священика Романа Будзинського та отримала благословення від Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія. Освячення та підняття купола стали символом віри та єдності громади, яка пройшла цей важливий шлях разом. Вітаємо з розбудовою Української Церкви!

Київська Митрополія: Освячення хреста і підняття купола на ставропігійний храм Святих Жон-Мироносиць у селі Почапинці Тернопільської області

У незабутній миті, коли небо торкнулося землі і серця людей наповнилися величчю і вірою, ставропігійний храм Святих Жон-Мироносиць у селі Почапинці відзначив свою православну родину визначною подією – купол та хрест були освячені і підняті вище над дахом храму.

Чин молитовний, який увінчав цей неймовірний момент, був відправлений намісником ставропігійної парафії, священиком Романом Будзинським, з благословіння Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія. Ця подія стала не просто будівельним досягненням, але й символом віри та єдності громади.

Купол і хрест надали цьому храмові найвеличніший вигляд, який відтепер спрямовуватиме погляди вірян вгору, до неба. Віряни, благодійники, та всі ті, хто долучився до цієї духовної місії, разом пройшли шлях будівництва і особливо піднесено відзначили цей важливий момент для православної родини.

У цей особливий день село Почапинці зібрало разом своїх вірян та запрошених гостей. Чин освячення та підняття купола і хреста проводився урочисто та з глибоким віруванням. Отець-намісник Роман Будзинський зхвильовано та емоційно подякував всім тим, хто став свідком цієї видатної події для парафії, і сказав: “Сьогодні ми долучилися до тієї благодаті, яку дає нам Господь при освяченні хрестів і куполів. Цей храм – наш стовп віри, центр любові, скеля добра і миру. Якщо порівняти храм з кораблем, то купол з хрестом можна вважати вітрилом, що дає вірний напрямок. Вітаю усіх і бажаю нам не схибити в бурхливому морі випробувань, вітрів та часів спокус! Завжди дотримуватись Христової Правди, Євангельського вчення та заповідей. В молитвах ми благаємо Матір Божу завжди допомагати нам і покривати нас своїм материнським омофором. Сьогодні для мене, як намісника, день дуже важливий, і я вдячний кожному, хто долучився до цього свята для нашої православної громади.”

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Ця подія стала символом єднання віри та рішучої віри в майбутнє. Купол та хрест над храмом у селі Почапинці тепер не лише свідчать про віру громади Святих Жон-Мироносиць, але і направляють їхні серця до величності неба.

Джерело: Ставропігійна парафія святих Жон-Мироносиць УПЦ(ПЦУ)