Високопреосвященний Святіший Панагіотіс, Вселенський Патріарх Варфоломій, звершив Божественну літургію з нагоди свята Вознесіння Господнього. Літургія відбулася у святій церкві Святого Георгія, ворота Адріануполя, де богослужіння проводяться грузинською мовою для обслуговування грузинської парафії. Після цього відбулися освячення та урочиста трапеза.

Вселенський Патріарх Варфоломій очолив Божественну літургію на святі Вознесіння Господнього

Святіший Панагіотіс, Вселенський Патріарх Варфоломій очолив Божественну літургію на свято Вознесіння Господнього, яке відбулося сьогодні, у четвер, 25 травня 2023 р., у святій церкві Святого Георгія, ворота Адріануполя, де святий Для обслуговування грузинської парафії Поліос богослужіння проводяться грузинською мовою.

Екзох. Посол Грузії в Туреччині пан Георгі Джанджгава, Чесний. Пан Заза Надірадзе, голова Генерального консульства Грузії в місті Еллогім. Пан Зураб Хонелідзе, ректор Державного університету Сухумі, чия святість була нагороджена почесним докторським ступенем на спеціальній церемонії в листопаді минулого року у Фанарі, а також ряд віруючих з грузиномовної громади міста.

Відразу після Божественної Літургії Паносол. Архімандрит пан Іліас Джінджолава, вікарій Церкви та відповідальний за грузинськомовну православну громаду міста, подарував Його Святості видання грузинською мовою книги Гіерола «ВАРТОЛОМЕЙ – Місія та бачення». Архідиякон Вселенського Патріархату п. Іоанніс Хрисавгі. Еллогім розповів про нове видання книги. ректора п. Зураба Хонелідзе, який зробив визначальний внесок у його реалізацію, та Еллогім. п. Георгій Парешішвілі, координатор грузинської редакції, а раніше з привітанням звернувся вих. Посол Грузії в Туреччині.

Його Святість, виступаючи проти, серед іншого висловив своє задоволення Паносіолом. Архімандриту Вселенського Престолу пану Іліасу Джінджолаві за його ініціативу перекладу цієї біографічної книги грузинською мовою, а також за всю роботу, яку він виконує в місті. Він також подякував доповідачам, а також усім дописувачам видання, а на завершення свого виступу звернувся з братерським привітанням до Мака. Католицький Патріарх всієї Грузії пан Іліас, який, за його словами, є лідером, який об’єднує у своїй особі весь грузинський народ.

Відразу після цього хор «Ертоба» з Грузії заспівав церковні гімни, а опівдні Його Святість благословив трапезу, яка була подана в залі громади.