14 жовтня 2023 року митрополит Тернопільський і Кременецький Нестор відвідав Бережанське благочиння, де освятив новий престол у храмі Покрови Пресвятої Богородиці с. Котів та відправив Божественну літургію. Під час служби молилися за перемогу України, її воїнів, владу та за спокій душ усіх оборонців Батьківщини.

Духовна подія: Освячення нового престолу та Божественна літургія у селі Котів

14 жовтня 2023 року митрополит Тернопільський і Кременецький Нестор з архіпастирським візитом відвідав Бережанське благочиння.

Високопреосвященнійший владика освятив новий престол у храмі Покрови Пресвятої Богородиці с. Котів  і звершив там Божественну літургію.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Його Високопреосвященству співслужили Бережанський благочинний протоієрей Іван Сіверський, настоятель храму протоієрей Тарас Зоренний, запрошене духовенство.

За богослужінням були піднесені молитви за перемогу України в боротьбі з російським агресором, за українських воїнів-захисників, за владу і народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини й мирних жителів.

По завершенні богослужіння митрополит Нестор звернувся до присутніх з повчальним словом і вручив благословенні грамоти хору, братству і сестринтву храму Покрови Пресвятої Богородиці с. Котів.

ДЖЕРЕЛО: Пресслужба Тернопільської єпархії ПЦУ