Після Божественної літургії у Києві Патріарх Філарет нагородив медалями представників медичного пункту 1-го механізованого батальйону за їхню жертовність та любов до України. Медалі отримали Юрій Литвиненко та Любов Заливадна, які передадуть нагороди своїм побратимам на фронті. Патріарх висловив підтримку та молитви за українських воїнів, закликаючи до визволення окупованих територій.

Церковні нагороди отримали медики, які служать на фронті захищаючи Україну на Донбасі

15 лютого 2024 року, після Божественної літургії у Володимирському патріаршому кафедральному соборі Києва, Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет вручив медалі «За жертовність і любов до України» представникам особового складу медичного пункту 1-го механізованого батальйону 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців Збройних Сил України.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Церковні нагороди отримали Юрій Литвиненко та Любов Заливадна, які прибули з фронту. Вони ж і передадуть нагороди своїм побратимам, які виконують бойові завдання на Донбасі. Під час вручення також був присутній воїн Збройних Сил України Богдан Скопненко.

«Україна неодмінно визволить Донбас, Крим та інші окуповані росією землі. Станеться це обов’язково та з Божою допомогою. Адже це наша українська земля. Ви йдете за покликом серця захищати нашу цілісність, розуміючи, що за нами правда. Тому Господь дасть сил вам і всім захисникам Батьківщини здолати агресора. Ви рятуєте життя своїм побратимам і захищаєте весь наш народ. Церква постійно молиться за українських воїнів. Це медаль якраз і свідчить про вашу жертовність і любов до України», – сказав Патріарх Філарет.

Також Святійший владика благословив бойових медиків і передав усім захисникам України побажання Божої допомоги та швидкої перемоги.