Під час зустрічі Святійши Патріарх Філарет нагородив, за захист України від агресора та внесок у зміцнення війська, церковними відзнаками військових Збройних сил України, бійців теритріальної оборони Києва, військових аташе з питань оборони Посольства Республіки Польща в Україні, волонтерів та журналістів.

“Сьогодні Україна переживає складні часи, у зв’язку з війною. Але український народ показує приклад героїзму, відваги та нездоланності всьому світу, бо ніколи не змириться з російською окупацією та буде захищати свою рідну землю до кінця. Саме завдяки жертовності та любові до своїх ближніх ми відновимо цілісність нашої країни та збережемо її незалежність.

І тому ваша діяльність, спрямована на захист України та допомогу людям, які знаходяться у біді, свідчить про прояв цієї любові до ближніх. Тому Церква, враховуючи ваші добрі справи, відзначає вас цими нагородами. Ця нагорода – лише символ, а найбільша нагорода буде від Бога на небесах. Тому нехай Господь допоможе вам робити і надалі добрі справи та захищати нашу землю від загарбників”, – сказав Патріарх Філарет.

У свою чергу присутні гості подякували Патріарху за церковні нагороди, розповіли про особливості своєї військової та волонтерської діяльності і висловили тверду впевненість у перемозі України над ворогом.

Наприкінці зустрічі Святійший Патріарх Філарет поблагословив усіх присутніх на подальшу працю, побажав перемоги Україні.

Джерело: Пресслужба Київської патріархії