Митрополит Епіфаній вітає всіх з великим святом – Успінням Пресвятої Богородиці та ювілеєм 950 років з моменту заснування Успенської Лаври. Він наголошує, що Успіння це не лише подія відходу Діви Марії від цього світу, а й заклик до обрання блаженного буття через віру та діла. Святий приклад життя Богородиці повинен допомогти жити гідно та спільно з Нею і Її Сином у вічному житті.

Митрополит Епіфаній закликає до вибору блаженного буття за прикладом Діви Марії

Всіх вас сердечно вітаю з великим святом, яке нині ми вшановуємо – з Успінням Пресвятої Богородиці та 950-річчя з часу закладення Успенського собору Лаври!Успіння – не лише свято, коли ми згадуємо історичну подію відходу Діви Марії від світу цього до блаженного буття. Воно також є закликом до кожної людини: доки ще є час – обирати своєю вірою і справами саме таке, блаженне буття.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

І нехай приклад святого життя і благодатна допомога Пречистої Владичиці нашої, Богородиці і Приснодіви Марії, допоможуть нам у світі цьому жити гідно й праведно, а відійшовши до гробу – бути разом з Нею та з Її Божественним Сином там, де нема ні скорботи, ні зітхання, але вічне життя.