Митрополит Епіфаній здійснив освячення ікони Пресвятої Богородиці, яка символізує захист Херсона від небезпек та агресії. Закликаючи до молитви і спільної підтримки, він висловив впевненість у перемозі правди з Божою допомогою.

Церковний лідер передає ікону для захисту міста-героя від зла та агресії

Ця ікона Пресвятої Богородиці, яка простирає Свій Покров над містом-героєм Херсоном, є матеріальним виразом нашої спільної молитви, щоби Пречиста Діва берегла і захищала всіх його мешканців від зла, агресії, від ворожих посягань, дарувала їм силу й терпіння зносити всі випробування, які випадають на їхню долю.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Сьогодні звершив освячення цієї ікони, написаної львівським художником Степаном Мироновичем Бойцуном, – яка разом з представниками херсонської громади, з благословінням поїде до Херсона.

Херсон вистояв, Херсон і надалі буде українським. Досить символічно, що на цій іконі Богородиця зображена в українському вбранні і простягає Свій омофор над містом Херсоном та над всією нашою українською землею.

З Божою допомогою, ми звільнимо і ту частину нашої території, яка зараз тимчасово окупована. Ми віримо, сподіваємось і покладаємо нашу надію на Бога.

Зараз нам, людям, важко передбачити, яким чином ми зможемо подолати те зло, яке увірвалося в наш спільний мирний дім. Але ми віримо, що Господь нам допоможе в цьому, бо на нашому боці правда, де правда – там Бог, а де Бог – там перемога. Тож з Богом і під Покровом Пречистої Діви – до Перемоги!

Джерело: Помісна Церква України