27 липня 2023 року Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет зустрівся у своїй резиденції з військовослужбовцями, громадськими діячами та військовими медиками. Патріарх висловив щирі привітання з Днем Хрещення Руси-України та Днем медичного працівника і висловив подяку за їхнє самовіддане служіння на благо Української держави. За виняткові заслуги та жертовність у захисті України від агресора, Патріарх Філарет вручив церковні нагороди військовим медикам Інні Луценко та Валентині Михайловській.

Зустріч у резиденції: вдячність та нагороди за захист Батьківщини

27 липня 2023 року Патріарх Київській і всієї Руси-України Філарет у своїй резиденції зустрівся з військовослужбовцями, громадськими діячами та військовими медиками.

Патріарх Філарет привітав гостей із Днем Хрещення Руси-України і Днем медичного працівника та висловив вдячність за їхнє служіння на благо Української держави.

За заслуги у захисті України від агресора, жертовну любов до Батьківщини, самовіддану працю на користь Української Держави, Патріарх Філарет відзначив церковними нагородами військових медиків: Інну Луценко, начальника медечної служби однієї з військових частин ЗСУ, – орденом св. вмц. Варвари та Валентину Михайловську, начальника медичного пункту Білоцерківського батальйону тероборони – медалю За жертовність та любов до України.

На завершення зустрічі Патріарх Філарет побажав гостям Божого благословення, успіхів у всіх добрих справах і, найголовніше, перемоги і миру.