Збаразький замок став свідком унікального молитовного сніданку, організованого Тернопільським коледжем. Подія об’єднала представників різних сфер суспільства в спільній молитві за мир, перемогу та вшанування жертв Голодоморів. Духовна об’єднаність виявилася необхідною в часи війни, підкреслюючи важливість традицій та молитви.

Духовна спільнота в Тернополі об’єднала сили в ім’я миру та пам’яті

Молитва за мир та перемогу: Духовна об’єднаність в часи війни

Збаразький замок став свідком особливої події, що тішила серця та надавала надію в часи випробувань. Організований Тернопільським коледжем, молитовний сніданок став важливим моментом об’єднання для військовослужбовців, освітян, волонтерів, урядовців, громадських діячів та представників силових структур.

Духовна Спільнота на Західній Землі:

Ця надзвичайна подія відображає важливість духовного об’єднання у часи війни. Усі верстви суспільства, незалежно від соціального статусу чи професії, об’єднались в єдиній молитві за тих, хто віддав свої життя за нашу свободу. Моменти спільної молитви несуть у собі силу єднання та підтримки, нагадуючи нам про наше спільне прагнення до миру.

Молитва як Джерело Сили та Сподівання:

Ця подія покликана укріпити віру в світле майбутнє. Молитва за найшвидшу перемогу та за тих, хто пройшов через нелюдські випробування в ім’я нашої країни, має символічне значення. Вона додає сили солдатам на фронті, надає натхнення волонтерам та демонструє важливість духовного об’єднання під час воєнних часів у суспільстві.

Пам’ять про Жертв Голодоморів:

Молитва також звернулась до пам’яті про трагічні події минулого, зокрема до жертв Голодоморів. Це важливе вшанування показник нашої пам’яті та відданості долі тих, хто постраждав від цього страшного геноциду.

Молитва за мир та перемогу виходить за межі словесних виразів. Це об’єднання різних сфер суспільства та збереження традицій робить цю подію важливою для нашої духовної спільноти. Вона підсилює нашу віру в світле майбутнє та нагадує, що у спільній молитві ми знаходимо силу і надію в найважчі часи.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

Молитва за перемогу України:

Всесильний Господи, почуй молитви дітей Твоїх, споглянь в час важких випробувань на державу нашу – Україну. Благослови та зміцни воїнів наших, владу, уряд та весь народ наш, які протистоять підступному російському агресору на землі, на морі та в повітрі. Правдолюбивий Господи, не дай ворогам знищити державу, народ та святині наші.

Благаємо Тебе, даруй нам з іменем Твоїм перемогу і справедливий мир наблизь. Пошли грізного очільника небесного воїнства Твого – архістратига Михаїла, на допомогу мужнім захисникам нашим, щоб диявольські задуми агресора зруйнували вони та вберегли нашу Батьківщину-Україну.

Твоє бо є, щоб милувати і спасати нас, Боже наш, і Тобі славу возсилаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духу, нині і повсякчас і на віки віків. Амінь