У неділю 12-ту після П’ятидесятниці та день пам’яті перенесення мощей святого Феодосія Печерського, Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет очолив Божественну літургію у Володимирському кафедральному соборі міста Києва. Під час богослужіння підносилися молитви за Україну, її захист та мир. Патріарх Філарет закликав до об’єднання під прапором духовності та надії на перемогу.

Звершення богослужінь на 12-ту неділю після П’ятидесятниці та день пам’яті святого Феодосія Печерського

27 серпня 2023 року, у неділю 12-ту після П’ятидесятниці та день пам’яті перенесення мощей преподобного Феодосія Печерського, Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив Божественну літургію у Володимирському кафедральному патріаршому соборі міста Києва.

Напередодні ввечері, 26 серпня, Патріарх Філарет відслужив у соборі всенічне бдіння.

Його Святості співслужили архієпископ Переяславський і Білоцерківський Андрій, єпископ Маріупольський і Феодосіївський Хризостом та духовество храму.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

За богослужінням підносились посилені молитви за Україну, щоб Господь Бог визволив нас від нашестя чужинців, зміцнив і захистив наших воїнів і подав українському народу справедливий мир і перемогу.

Після запричасного стиха проповідь на тему євангельського читання виголосив клірик собору протоієрей Іоан Київський.

Богослужіння завершилося молебнем до Пресвятої Богородиці перед Її чудотворним образом «Несподівана радість», під час якого Патріарх Філарет виголосив молитву про визволення України від нашестя чужинців, щоб Господь почув наші благання і подав Україні перемогу та мир.