24 серпня, на урочистому заході в Українському Домі «Перемога», дружині загиблого героя-рятувальника Сергія Гоцуляка – начальника групи піротехнічних робіт, був вручений орден «За мужність» ІІІ ступеня. Його самовіддана праця, виявлена на деокупованих територіях, спасла безліч життів і врятувала майно цивільного населення.

Відданість службі та самопожертва: Історія життя і смерті видатного рятувальника

Дружині загиблого Героя-рятувальника Сергія Гоцуляка вручили орден «За мужність»

Сергій Євгенович ГОЦУЛЯК, начальник групи піротехнічних робіт спеціалізованої аварійно-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Тернопільській області, загинув 4 січня 2023 року, на Харківщині, під час виконання бойового завдання з розмінування деокупованої території. Сьогодні, 24 серпня, дружина загиблого героя Сергія Гоцуляка Ольга отримала орден «За мужність», ІІІ ступеня. Вручення нагороди відбулося у стінах Українського Дому «Перемога».

Сергій Гоцуляк пов’язав своє життя із службою в системі ДСНС України. З початку повномасштабного вторгнення в Україну збройних сил російської федерації він неодноразово залучався до проведення робіт на деокупованих територіях Київської та Харківської областей, де в складних умовах, ризикуючи життям мужньо виконував поставлені бойові завдання. Силами піротехнічного підрозділу за його участю очищено близько 30 тис. квадратних метрів території, виявлено, вилучено та знищено понад 70 тис. одиниць вибухонебезпечних предметів, які в разі детонування могли завдати значних людських втрат, руйнації будівель та збитків цивільному населенню.

НАШ ТЕЛЕГРАМ

4 січня 2023 року, під час розмінування території поблизу села Шийківка Борівської територіальної громади Ізюмського району Харківської області, відбулась детонація ворожого вибухонебезпечного предмету – від отриманих травм Сергій Євгенович загинув на місці події. До останньої миті він залишався вірним присязі та самовіддано поклав своє життя на жертовний вівтар перемоги у протистоянні російській агресії. Йому було лише 43…