Молодшого сержанта Зуляка Богдана Романовича нагородили високою державною нагородою за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України. Нагорода передана матері загиблого героя під час урочистої церемонії, де відзначили героїзм та вірність присязі молодшого сержанта. Висловлено вдячність родині за гідне виховання сина-героя, який залишається символом мужності та патріотизму для всієї країни.

Український герой отримав високу державну нагороду за мужність та вірність присязі: мати загиблого молодшого сержанта отримала орден “За мужність” III ступеня від ТВО начальника другого відділу Чортківського РТЦК та СП майора Сергія Ткача.

Заслужений орден “За мужність”: мати загиблого Героя отримала високу державну нагороду за відвагу свого сина на полі бою

Урочисто переданий орден “За мужність” III ступеня Валентині Зуляк – матері загиблого молодшого сержанта Богдана Зуляка, став проявом найвищої вдячності від імені українського народу. За особисту мужність та самовіддані дії у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, Богдан Зуляк отримав високу державну нагороду від Президента України.

Майор Сергій Ткач та благочинний о. Іван Яворський висловили свою вдячність Валентині Петрівні за гідне виховання сина-героя, який залишиться символом відваги та патріотизму для всієї країни. Вічна пам’ять герою України, чий внесок в захист країни та її громадян незабутній.