Патріарх Київській і всієї Руси-України Філарет нагородив церковними відзнаками захисників України, які боролися на Донеччині та отримали поранення, а також волонтера, що допомагає Збройним силам. У своїй промові Патріарх висловив вдячність за жертовність і героїзм у захисті України, закликав зберігати віру та побажав перемоги країні.

Церковні відзнаки та слова підтримки для героїв Донеччини

10 липня 2023 року Патріарх Київській і всієї Руси-України Філарет у своїй резиденції нагородив церковними відзнаками, медалями “За жертовність і любов до України”, захисників України, котрі проявили героїзм у боях на Донеччині і отримали поранення, та волонтера Олесандра Травянка, який тривалий час допомагає Збройним силам України.

«Ця нагорода – символ вашого внеску у захист нашої рідної України від російського ворога, а найбільша нагорода буде від Бога на небесах. Церква високо цінує вашу жертовність та проявлений героїзм при виконанні своїх обов’язків, адже ви пішли захищати України за покликом серця, за покликом любові до своїх ближніх. Сьогодні Україна переживає складні часи, у зв’язку з війною. Але ми віримо і переконані, що Господь допоможе нам у захисті нашої Держави та народу, обов’язково! Нам потрібно зберігати віру, трудитися на благо нашої України», – сказав Патріарх Філарет.

Також на зустрічі були присутні архієпископ Переяславський і Білоцерківський Андрій та голова парафії преп. Амфілохія Почаївського у с. Скибин Володимир Скорик.

Наприкінці зустрічі Святійший Патріарх поблагословив усіх присутніх на подальші звершення, побажав перемоги Україні та вручив на пам’ять видання Київської патріархії.