Архівне відео та короткий спогад про життя Блаженнішого відображають згадку про Митрополита Мефодія, його духовну спадщину та значення його слів повчання, які досі надихають і наповнюють душі вірних. Роздуми про світле життя Предстоятеля та його приклад служіння Богу, милосердність та любов до ближнього, допоможуть знайти відповіді на багато складних питань та будуть корисними в духовному зростанні кожного.

Пам’ять про Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви Митрополита Київського і всієї України Мефодія (Кудрякова) та його слова повчання про любов, милосердя та духовне зростання

АРХІВ/Повчання Предстоятеля Української Автокефальної Православної Церкви Митрополита Київського і всієї України Мефодія (Кудрякова) було виголошене в м. Тернопіль у Кафедральному Соборі Різдва Христового, на території якого знаходиться могила Його Блаженства.

11 березня 2023 року ми згадуємо 74-ту річницю від дня народження великого духовного лідера Блаженнішого Митрополита Мефодія (Кудрякова), який керував Українською Автокефальною Православною Церквою 2000 -2015 роки. Спогади про слова повчання Його Блаженства актуальні сьогодні, як ніколи. Хоча владики вже вісім років немає з нами, його духовна мудрість та тверда віра надихають нас і знаходять відлуння в душі через слова правди, які були промовлені до нас цією видатною людиною, Предстоятелем і вчителем. “Ваш святий обов’язок поступати так, щоби в кінці свого земного життя без страху, зустріти суд Божий, щоби не жахатись, щоби не тремтіти, а з радістю почути солодкий голос Ісуса – “Раби ти в малому був мені вірним – над великим ставлю…”

Світло вашої любові дорогий владико, залишається в наших серцях досі і ми з шаною пам’ятатимемо ваші слова повчання про любов, милосердя та духовне зростання. Ви часто нагадували нам про важливість бути добрими, любити один одного і служити Богу з усією силою. Ваші настанови та власний приклад священичого та архієрейського життя стали великою духовною спадщиною для нас і допомагають крокувати далі в нашому земному житті. Твердо віримо, що ваша духовна благодать та заступництво перед Богом надалі будуть з нами і допомагатимуть у духовному зростанні. Дякуємо за вашу мудрість, любов та турботу про наші душі. Пам’ятаймо про вас з повагою та вдячністю на довгі роки. Вічна і світла пам’ять Вам – Митрополите Мефодію! Ви любили наголошувати, що у Бога всі живі, тож Ваше Блаженство – з днем народження!