Завтра, у центрі смт, зустрінуть захисника Олега Ставничого з Малої Луки, який загинув 25 лютого на Донеччині, захищаючи свободу та незалежність України. Цей Герой-захисник став прикладом патріотизму та жертовності, добровільно віддаючи своє життя за державу. Завтра місцева громада складе в останнє доземну шану своєму Герою та молитовно вимовить скорботу за втраченим побратимом, земляком, воїном-героєм.

Олег Ставничий став прикладом патріотизму та жертовності

Завтра до села Мала Лука повернеться захисник Олег Ставничий, який загинув на Донбасі, захищаючи територіальну цілісність України. Цю новину повідомила Гримайлівська селищна рада. Бійця зустрічатимуть у центрі селища о 12:00.

“Чоловік добровольцем пішов на війну у перші дні повномасштабного вторгнення. Весь цей час оберігав наш із вами спокійний сон. Олег Ставничий став Героєм, який віддав своє життя за волю і незалежність України. Він є прикладом того, як потрібно любити свою державу”, – йдеться в повідомленні від громади.

Олег Ставничий загинув 25 лютого неподалік Вугледара, на Донеччині. Він отримав поранення, не сумісні з життям, під час виконання бойового завдання. Україна втратила ще одного сина, який віддав життя за мирне майбутнє країни.
Вічна пам’ять українському воїну-герою!